GELECEĞE GÜVENLE...

FAALİYETLERİMİZ

DAĞITIM

Üreticiden tüketiciye uzanan son kullanıcıya kadar süregelen akışta, ürünlerin sevk noktalarından teslim noktalarına kadar geçen süreçte yer alan depo, rota, satış noktası vb. öğelerin tanımlandığı sistemimizde filomuzdaki 100'ü aşan firma ve lojistik araçlar ile doğru zamanda ve doğru şekilde bu hizmeti sürdürüyoruz.


PAZARLAMA

Sektöründe lider üretici ve tedarikçi firmaların ürünlerinin belirli bölgelerde dağıtımını ve satışını yılların verdiği tecrübe ile birçok konuda hızlı ve profesyonel çözümler sağlayarak sürdürmekteyiz. Bu süreç boyunca, faaliyetimizin merkezine yerleştirdiğimiz tüketicilerin gereksinimlerini ve değişimlerini takip edip bu doğrultuda ürünlerin hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

İHRACAT

Irak ile başlayan ihracat faaliyetlerimize geçtiğimiz yıllarda Azerbaycan ve Gürcistan da eklenmiştir. Başta Yakın Doğu ülkeleri olmak üzere birçok ülkede ihracat faaliyetlerimizi hızlandırarak devam ediyoruz.TURİZM

Yıllar boyu çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış Sivas'ta Anadolu'nun misafirperverliğini konuklarına yaşatmak amacıyla bünyemizdeki Sivas Büyük Otel ve Sivas Dört Eylül Otel ile misafirlerimize şehrin kalbinde ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyoruz.

www.sivasbuyukotel.com www.dorteylulotel.com